Found out my $2.50 bag of rice and beans at the H Mart in Denver beats my old $12 lunch habit
Been eating rice and beans with frozen veggies for lunch the past 3 weeks and my grocery bill dropped from $85 to $40 a week. Anyone got a cheap way to keep the beans from getting boring by day 4?